Szkoła Pamięci SPW – Rozpoznawalność marki SPW

Szkoła Pamięci SPW – Rozpoznawalność marki SPW 2018-04-19T09:13:08+02:00

Marka SPW funkcjonuje na rynku usług edukacyjnych z najlepszą rozpoznawalnością i świadomością marki. Trenerzy SPW to zespół wyspecjalizowanych trenerów i pedagogów. Naszą pracę doceniły media: stacje radiowe oraz telewizja. W 2017 r uczestnicy kursów trenowani pod okiem trenerów SPW wzięli udział w Programie The Brain – Genialny Umysł.

The Brain. Genialny umysł

„The Brain – genialny umysł” to program jakiego do tej pory w Polsce nie było! Nowatorski, ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni.

KLIKNIJ I ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM!

Kawa czy herbata? Trening pamięci przyda się każdemu

31.08.2011 roku, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego na antenie TVP1 rozmawialiśmy o treningu pamięci oraz tym,  jak pracować z dzieckiem nad pamięcią? O tym, że praca od najmłodszych lat nad naszym mózgiem daje zadziwiające efekty, a pamięć jest ważna nie tylko w nauce, ale i w codziennym życiu. Ekspertem reprezentującym Szkołę Pamięci SPW był jej autoryzowany trener Pan RYSZARD ZAREMBA. Gościnnie wystąił i przysłuchiwał się rozmowie oraz podziwiał zdolnośc jednej z uczestnizek treningów ANDRZEJ KRZYWY – muzyk, wokalista grupy De Mono. Umiejętności na poziomie mistrzowskim prezentowała uczennica szóstej klasy szkoły podstawowej – JULIA BARTOSZUK, która zajęła II miejsce w tegorocznych Mistrzostwach Polski w Szybkim Zapamiętywaniu.

O NASZYM WYSTĘPIE PRZECZYTASZ TAKŻE NA STRONIE TVP1